FF900R12IP4VBOSA1
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IGBT MODULE VCES 1200V 900A
Φύλλα δεδομένων: FF900R12IP4VBOSA1.pdf
Κατάσταση αποθεμάτων 158 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 158 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FF900R12IP4VBOSA1 Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή IGBT MODULE VCES 1200V 900A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 158 pcs Φύλλο δεδομένων FF900R12IP4VBOSA1.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1200V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.05V @ 15V, 900A
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Module Σειρά PrimePack™2
Ισχύς - Max 5100W Συσκευασία / υπόθεση Module
Αλλα ονόματα FF900R12IP4V
FF900R12IP4V-ND
SP001156324
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C
NTC θερμίστορ Yes τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 36 Weeks Χωρητικότητα εισόδου (Cies) @ Vce 54nF @ 25V
Εισαγωγή Standard IGBT Τύπος Trench Field Stop
Λεπτομερής περιγραφή IGBT Module Trench Field Stop 2 Independent 1200V 900A 5100W Chassis Mount Module Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 5mA
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 900A Διαμόρφωση 2 Independent