FD1400R12IP4DBOSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IGBT MODULE VCES 1200V 1400A
Φύλλα δεδομένων: FD1400R12IP4DBOSA1.pdf
Κατάσταση αποθεμάτων 138 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 138 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FD1400R12IP4DBOSA1 Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή IGBT MODULE VCES 1200V 1400A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 138 pcs Φύλλο δεδομένων FD1400R12IP4DBOSA1.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1200V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 1400A
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Module Σειρά -
Ισχύς - Max 7700W Συσκευασία / υπόθεση Module
Αλλα ονόματα FD1400R12IP4D
FD1400R12IP4D-ND
SP000721130
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C
NTC θερμίστορ Yes τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks Χωρητικότητα εισόδου (Cies) @ Vce 82nF @ 25V
Εισαγωγή Standard IGBT Τύπος Trench Field Stop
Λεπτομερής περιγραφή IGBT Module Trench Field Stop Single 1200V 1400A 7700W Chassis Mount Module Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 5mA
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 1400A Διαμόρφωση Single