BSZ033NE2LS5ATMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
BSZ033NE2LS5ATMA1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 25V 18A 8SON
Φύλλα δεδομένων: BSZ033NE2LS5ATMA1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BSZ033NE2LS5ATMA1 Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή MOSFET N-CH 25V 18A 8SON Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 151688 pcs Φύλλο δεδομένων BSZ033NE2LS5ATMA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±16V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PG-TSDSON-8-FL
Σειρά OptiMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.3 mOhm @ 20A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 2.1W (Ta), 30W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-PowerTDFN Αλλα ονόματα SP001288158
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1230pF @ 12V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 18.3nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 25V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 25V 18A (Ta), 40A (Tc) 2.1W (Ta), 30W (Tc) Surface Mount PG-TSDSON-8-FL Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 18A (Ta), 40A (Tc)