BSC024NE2LSATMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
BSC024NE2LSATMA1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 25V 25A TDSON-8
Φύλλα δεδομένων: BSC024NE2LSATMA1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BSC024NE2LSATMA1 Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή MOSFET N-CH 25V 25A TDSON-8 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 130988 pcs Φύλλο δεδομένων BSC024NE2LSATMA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PG-TDSON-8
Σειρά OptiMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.4 mOhm @ 30A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 2.5W (Ta), 48W (Tc) Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 8-PowerTDFN Αλλα ονόματα BSC024NE2LSATMA1CT
BSC024NE2LSCT
BSC024NE2LSCT-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1700pF @ 12V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 23nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 25V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 25V 25A (Ta), 100A (Tc) 2.5W (Ta), 48W (Tc) Surface Mount PG-TDSON-8 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 25A (Ta), 100A (Tc)