BAS70E6327HTSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
BAS70E6327HTSA1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT23-3
Φύλλα δεδομένων: BAS70E6327HTSA1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BAS70E6327HTSA1 Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT23-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 750210 pcs Φύλλο δεδομένων BAS70E6327HTSA1.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1V @ 15mA Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 70V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-3 Ταχύτητα Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed