AUIRS2012STR
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
AUIRS2012STR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος IC DRIVER HIGH/LOW SIDE 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: AUIRS2012STR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AUIRS2012STR
Αριθμός εξαρτήματος AUIRS2012STR Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Διαθέσιμη ποσότητα 76032 pcs Φύλλο δεδομένων AUIRS2012STR.pdf
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 20 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
Σειρά Automotive, AEC-Q100 Χρόνος ανόδου / πτώσης (τύπος) 22ns, 15ns
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Αλλα ονόματα AUIRS2012SCT Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Συχνότητα εισόδου 2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Τάση λογικής - VIL, VIH 0.7V, 2.5V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Non-Inverting
Υψηλής Τάσης Side - Max (Bootstrap) 200V Τύπος πύλης N-Channel MOSFET
Τρέχουσα - Μέγιστη έξοδος (πηγή, νεροχύτης) 2A, 2A Βάσης-εκπομπού Κορεσμός Τάσης (Max) Independent