CL-850-LIN01-PC0-1220R
IntematixIntematix
Intematix
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LENS 80CRI 5000K 4' LINEAR
Φύλλα δεδομένων: CL-850-LIN01-PC0-1220R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CL-850-LIN01-PC0-1220R Κατασκευαστής Intematix
Διαθέσιμη ποσότητα 8255 pcs Φύλλο δεδομένων CL-850-LIN01-PC0-1220R.pdf
Οπτική γωνία - Σειρά ChromaLit™ Linear
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Στυλ φακού Linear with Domed Top Μέγεθος φακού 1220mm x 20mm
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή ChromaLit™ Linear Remote Phospher Light Source 80 CRI 5000 Linear with Domed Top 1220mm x 20mm
Μετατροπή Αποτελεσματικότητα (lm / Wrad) (τυπ) 220 CRI (Color Rendering Index) 80
ΚΔ (Κ) 5000
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CL-90A
CL-90A
Κατασκευαστές: Advanced Sensors / Amphenol
Περιγραφή: ICL 120 OHM 25% 2A 23.62MM
Σε απόθεμα: 68844 pcs
Κατεβάστε: CL-90A.pdf
RFQ
CL-840-S65-XT
CL-840-S65-XT
Περιγραφή: CHROMALIT SQUARE 65X65MM
Κατεβάστε: CL-840-S65-XT.pdf
RFQ
CL-90
CL-90