EP1AGX90EF1152I6N
Intel® FPGAsIntel® FPGAs
EP1AGX90EF1152I6N Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Intel® FPGAs
Περιγραφή προϊόντος IC FPGA 538 I/O 1152FBGA
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 82 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 82 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
24 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EP1AGX90EF1152I6N Κατασκευαστής Intel® FPGAs
Τάσης - Προμήθεια 1.15 V ~ 1.25 V Συνολική μνήμη RAM Bits 4477824
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1152-FBGA (35x35) Σειρά Arria GX
Συσκευασία / υπόθεση 1152-BBGA, FCBGA Αλλα ονόματα 544-2387
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C (TJ) Αριθμός Logic Elements / Cells 90220