1SX250LH2F55E2VG
Intel® FPGAsIntel® FPGAs
Intel® FPGAs
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 2912-PIN FBGA
Φύλλα δεδομένων: 1.1SX250LH2F55E2VG.pdf2.1SX250LH2F55E2VG.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 4 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 4 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1SX250LH2F55E2VG Κατασκευαστής Intel® FPGAs
Διαθέσιμη ποσότητα 4 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1SX250LH2F55E2VG.pdf2.1SX250LH2F55E2VG.pdf
Ταχύτητα 1.5GHz Σειρά Stratix® 10 SX
RAM Μέγεθος 256KB πρωτοβάθμια Χαρακτηριστικά FPGA - 2500K Logic Elements
Περιφερειακά DMA, WDT Συσκευασία Tray
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 100°C (TJ) Αριθμός εισόδων / εξόδων 1160
Flash Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή Quad ARM® Cortex®-A53 MPCore™ with CoreSight™ System On Chip (SOC) IC Stratix® 10 SX FPGA - 2500K Logic Elements 256KB 1.5GHz
Αρχιτεκτονική MCU, FPGA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1SX18-T
1SX18-T
Κατασκευαστές: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Περιγραφή: SWITCH SNAP ACTION SPDT 7A 250V
Σε απόθεμα: 4549 pcs
Κατεβάστε: 1SX18-T.pdf
RFQ
1SX12-T
1SX12-T
Περιγραφή: SWITCH SNAP ACTION SPDT 4A 250V
Σε απόθεμα: 5666 pcs
Κατεβάστε: 1SX12-T.pdf
RFQ
1SX250LH2F55I2VG
1SX250LH2F55I2VG
Περιγραφή: 2912-PIN FBGA
Σε απόθεμα: 4 pcs
Κατεβάστε: 1SX250LH2F55I2VG.pdf
1SX24
1SX24
Κατεβάστε: 1SX24.pdf
1SX19-T
1SX19-T