DGH205Q2R7
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
DGH205Q2R7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAPACITOR 2F -10% +30% 2.7V TH
Φύλλα δεδομένων: DGH205Q2R7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DGH205Q2R7
Αριθμός εξαρτήματος DGH205Q2R7 Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAPACITOR 2F -10% +30% 2.7V TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 138274 pcs Φύλλο δεδομένων DGH205Q2R7.pdf
Τάση - Ονομαστική 2.7V Ανοχή -10%, +30%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά DGH Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 1572-1773
DGH205Q2R7-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 65°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 65°C
μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.610" (15.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 130 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 2F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Radial, Can 130 mOhm 1000 Hrs @ 65°C χωρητικότητα 2F