ATB227M6R3
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
ATB227M6R3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD
Φύλλα δεδομένων: ATB227M6R3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ATB227M6R3
Αριθμός εξαρτήματος ATB227M6R3 Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4448 pcs Φύλλο δεδομένων ATB227M6R3.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.260" L x 0.280" W (6.60mm x 7.10mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm)
Σειρά ATB Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 168mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 240mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 340 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 720 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 220µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 720 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 220µF