688LMB063M2DH
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP
Φύλλα δεδομένων: 688LMB063M2DH.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 688LMB063M2DH
Αριθμός εξαρτήματος 688LMB063M2DH Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 40530 pcs Φύλλο δεδομένων 688LMB063M2DH.pdf
Τάση - Ονομαστική 63V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.181" Dia (30.00mm)
Σειρά LMB Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 3.86A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 4.825A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 73.1411 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 6800µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 73.1411 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 6800µF