688LBB050M2EC
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
688LBB050M2EC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 6800UF 20% 50V SNAP
Φύλλα δεδομένων: 688LBB050M2EC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 688LBB050M2EC
Αριθμός εξαρτήματος 688LBB050M2EC Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 6800UF 20% 50V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 52302 pcs Φύλλο δεδομένων 688LBB050M2EC.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.378" Dia (35.00mm)
Σειρά LBB Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 3.23A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 4.0375A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Αλλα ονόματα 1572-1518
688LBB050M2EC-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 48.76 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 6800µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 48.76 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 6800µF εφαρμογές General Purpose