688CKS025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
688CKS025M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 6800UF 20% 25V T/H
Φύλλα δεδομένων: 688CKS025M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 688CKS025M
Αριθμός εξαρτήματος 688CKS025M Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 6800UF 20% 25V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 87688 pcs Φύλλο δεδομένων 688CKS025M.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm)
Σειρά CKS Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 3.53A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 4.942A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 1572-1512
688CKS025M-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.437" (36.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 63 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 6800µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 63 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 6800µF εφαρμογές General Purpose