687LMB250M2ED
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Φύλλα δεδομένων: 687LMB250M2ED.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 687LMB250M2ED
Αριθμός εξαρτήματος 687LMB250M2ED Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 26208 pcs Φύλλο δεδομένων 687LMB250M2ED.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.378" Dia (35.00mm)
Σειρά LMB Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 2.1A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.087A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 365.705 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 680µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 365.705 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 680µF