687AXZ6R3MD8
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 680UF 20% 6.3V SMD
Φύλλα δεδομένων: 687AXZ6R3MD8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 687AXZ6R3MD8
Αριθμός εξαρτήματος 687AXZ6R3MD8 Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 680UF 20% 6.3V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 317192 pcs Φύλλο δεδομένων 687AXZ6R3MD8.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά AXZ Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 225mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 450mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 170 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 683 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 680µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 683 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 680µF εφαρμογές Bypass, Decoupling