685MHBS45K2H
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 6.8UF 10% 800VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 685MHBS45K2H.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
133 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 685MHBS45K2H
Αριθμός εξαρτήματος 685MHBS45K2H Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 6.8UF 10% 800VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14374 pcs Φύλλο δεδομένων 685MHBS45K2H.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 800V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.260" L x 0.709" W (32.00mm x 18.00mm) Σειρά MHBS
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks μόλυβδος Απόσταση 1.083" (27.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.299" (33.00mm)
Χαρακτηριστικά - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 7.6 mOhms
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 6.8µF Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 6.8µF εφαρμογές DC Link, DC Filtering