684PSB700K4H
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
684PSB700K4H Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.68UF 700VDC RAD 4LD
Φύλλα δεδομένων: 684PSB700K4H.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
133 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 684PSB700K4H
Αριθμός εξαρτήματος 684PSB700K4H Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 0.68UF 700VDC RAD 4LD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15109 pcs Φύλλο δεδομένων 684PSB700K4H.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 700V Τάση Αξιολόγηση - AC 420V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.260" L x 0.709" W (32.00mm x 18.00mm) Σειρά PSB
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial - 4 Leads Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks μόλυβδος Απόσταση 1.083" (27.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.299" (33.00mm)
Χαρακτηριστικά - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 3.1 mOhms
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.68µF Film Capacitor 420V 700V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
χωρητικότητα 0.68µF εφαρμογές High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber