684PHB700K2H
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
684PHB700K2H Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.68UF 10% 700VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: 684PHB700K2H.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
378 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 684PHB700K2H
Αριθμός εξαρτήματος 684PHB700K2H Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 0.68UF 10% 700VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 29676 pcs Φύλλο δεδομένων 684PHB700K2H.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 700V Τάση Αξιολόγηση - AC 400V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.260" L x 0.591" W (32.00mm x 15.00mm) Σειρά PHB
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks μόλυβδος Απόσταση 1.083" (27.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.965" (24.50mm)
Χαρακτηριστικά - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 6.1 mOhms
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.68µF Film Capacitor 400V 700V Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 0.68µF εφαρμογές High Frequency, Switching