684MWR400K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
684MWR400K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.68UF 10% 400VDC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 684MWR400K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 684MWR400K
Αριθμός εξαρτήματος 684MWR400K Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 0.68UF 10% 400VDC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 106686 pcs Φύλλο δεδομένων 684MWR400K.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 400V Τάση Αξιολόγηση - AC 200V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" Dia x 1.339" L (12.50mm x 34.00mm) Σειρά MWR
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1572-1509
684MWR400K-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 23 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low ESR
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 2.08 Ohms διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 0.68µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Axial χωρητικότητα 0.68µF