682MWS103KT
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
682MWS103KT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 6800PF 10% 10KVDC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 682MWS103KT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 682MWS103KT
Αριθμός εξαρτήματος 682MWS103KT Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 6800PF 10% 10KVDC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7260 pcs Φύλλο δεδομένων 682MWS103KT.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 10000V (10kV) Τάση Αξιολόγηση - AC 1200V (1.2kV)
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.122" Dia x 2.480" L (28.50mm x 63.00mm) Σειρά MWS
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 6800pF Film Capacitor 1200V (1.2kV) 10000V (10kV) Polyester, Metallized Axial χωρητικότητα 6800pF