605QPC250KB8A5CL
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
605QPC250KB8A5CL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 6UF 10% 250VAC CHAS MT
Φύλλα δεδομένων: 1.605QPC250KB8A5CL.pdf2.605QPC250KB8A5CL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 605QPC250KB8A5CL Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 6UF 10% 250VAC CHAS MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 54035 pcs Φύλλο δεδομένων 1.605QPC250KB8A5CL.pdf2.605QPC250KB8A5CL.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Ανοχή ±10% Λήξη Screwless - Push-In Spring
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.811" L x 0.512" W (46.00mm x 13.00mm) Σειρά QPC
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Rectangular Box Αλλα ονόματα 1572-1550
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.965" (24.50mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 6µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Rectangular Box χωρητικότητα 6µF
εφαρμογές Motor Run
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
605PHB850K4R
605PHB850K4R
Περιγραφή: CAP FILM 6UF 10% 850VDC RAD 4LD
Κατεβάστε: 605PHB850K4R.pdf
RFQ
605L
605L
Κατασκευαστές: ebm-papst Inc.
Περιγραφή: FAN AXIAL 60X25.4MM 5VDC WIRE