568LBA050M2DD
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 5600UF 20% 50V SNAP
Φύλλα δεδομένων: 568LBA050M2DD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 568LBA050M2DD
Αριθμός εξαρτήματος 568LBA050M2DD Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 5600UF 20% 50V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 61210 pcs Φύλλο δεδομένων 568LBA050M2DD.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.181" Dia (30.00mm)
Σειρά LBA Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 3.43A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 4.288A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 103.62 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 5600µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 103.62 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 5600µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
5689 SL002
5689 SL002
Κατασκευαστές: Alpha Wire
Περιγραφή: CABLE 15COND 26AWG SHLD 500'
Σε απόθεμα: 25 pcs
Κατεβάστε: 5689 SL002.pdf
RFQ
568KXM6R3M
568KXM6R3M
Περιγραφή: CAP ALUM 5600UF 20% 6.3V T/H
Σε απόθεμα: 72932 pcs
Κατεβάστε: 568KXM6R3M.pdf
RFQ
568LMB063M2EE
568LMB063M2EE
Περιγραφή: CAP ALUM 5600UF 20% 63V SNAP
Κατεβάστε: 568LMB063M2EE.pdf
568XL
568XL
Κατασκευαστές: Greenlee Communications
Περιγραφή: OPTICAL PWR METER FC/SC/ST CONN
Σε απόθεμα: 88 pcs
Κατεβάστε: 568XL.pdf
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: BLADE, EJECT (C/S)
Κατεβάστε:
Περιγραφή: HOLDER, C/S BLADES
Σε απόθεμα: 604 pcs
Κατεβάστε:
568LMB063M2DF
568LMB063M2DF
Κατεβάστε: 568LMB063M2DF.pdf
5689A
5689A
Κατασκευαστές: Pomona Electronics
Περιγραφή: PROBE REPLACE TIP W/BANA JACK
Κατεβάστε: 5689A.pdf
Περιγραφή: SHAFT
Σε απόθεμα: 840 pcs
5689 SL005
5689 SL005
Κατασκευαστές: Alpha Wire
Περιγραφή: CABLE 15COND 26AWG SHLD 100'
Σε απόθεμα: 101 pcs
Κατεβάστε: 5689 SL005.pdf
Περιγραφή: BRACKET, SWIVEL
Σε απόθεμα: 359 pcs
Κατασκευαστές: Laird Technologies - Thermal Products
Περιγραφή: PELTIER MOD CP14,71,045,L1,W4.5
Κατεβάστε: 56890-503.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών