565PSB700K6R
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
565PSB700K6R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 5.6UF 700VDC RAD 6LD
Φύλλα δεδομένων: 565PSB700K6R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 565PSB700K6R
Αριθμός εξαρτήματος 565PSB700K6R Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 5.6UF 700VDC RAD 6LD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3698 pcs Φύλλο δεδομένων 565PSB700K6R.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 700V Τάση Αξιολόγηση - AC 420V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm) Σειρά PSB
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial - 6 Leads Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks μόλυβδος Απόσταση 2.067" (52.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.969" (50.00mm)
Χαρακτηριστικά - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.8 mOhms
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 5.6µF Film Capacitor 420V 700V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 6 Leads
χωρητικότητα 5.6µF εφαρμογές High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber