478TTA010M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
478TTA010M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 4700UF 20% 10V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 478TTA010M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 478TTA010M
Αριθμός εξαρτήματος 478TTA010M Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 4700UF 20% 10V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 85956 pcs Φύλλο δεδομένων 478TTA010M.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia x 1.220" L (16.00mm x 31.00mm)
Σειρά TTA Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.73A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.2144A @ 50kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 112.9 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 4700µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 112.9 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 4700µF