478LBB050M2CD
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
478LBB050M2CD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP
Φύλλα δεδομένων: 478LBB050M2CD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 478LBB050M2CD
Αριθμός εξαρτήματος 478LBB050M2CD Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 48077 pcs Φύλλο δεδομένων 478LBB050M2CD.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.984" Dia (25.00mm)
Σειρά LBB Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 2.98A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.725A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 70.55 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 4700µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 70.55 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 4700µF