478CKE025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
478CKE025M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 478CKE025M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 478CKE025M
Αριθμός εξαρτήματος 478CKE025M Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 110287 pcs Φύλλο δεδομένων 478CKE025M.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm)
Σειρά CKE Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 2.01A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.814A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.240" (31.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 77.6 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 4700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 77.6 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 4700µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
478CKE016M
478CKE016M
Περιγραφή: CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
Σε απόθεμα: 69335 pcs
Κατεβάστε: 478CKE016M.pdf
RFQ
478CKE010M
478CKE010M
Περιγραφή: CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
Κατεβάστε: 478CKE010M.pdf
RFQ
478CKE025MQV
478CKE025MQV