477LMB250M2BH
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Φύλλα δεδομένων: 477LMB250M2BH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1600 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 477LMB250M2BH
Αριθμός εξαρτήματος 477LMB250M2BH Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 54327 pcs Φύλλο δεδομένων 477LMB250M2BH.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.866" Dia (22.00mm)
Σειρά LMB Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.66A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.4402A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 529.106 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 470µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 529.106 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 470µF