477KBM025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
477KBM025M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 470UF 20% 25V THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: 477KBM025M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 477KBM025M
Αριθμός εξαρτήματος 477KBM025M Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 25V THRU HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 428191 pcs Φύλλο δεδομένων 477KBM025M.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
Σειρά KBM Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 605mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.21A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 60 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 494 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 494 mOhm @ 120Hz 7000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 470µF εφαρμογές General Purpose