477AVG016MFBJ
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
477AVG016MFBJ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H
Φύλλα δεδομένων: 477AVG016MFBJ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 477AVG016MFBJ
Αριθμός εξαρτήματος 477AVG016MFBJ Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 159756 pcs Φύλλο δεδομένων 477AVG016MFBJ.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά AVG
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 232.5mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 4.65A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 1500 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 13 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 470µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 13 mOhm 1500 Hrs @ 125°C χωρητικότητα 470µF