476KFM200M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 47UF 20% 200V THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: 476KFM200M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 476KFM200M
Αριθμός εξαρτήματος 476KFM200M Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 47UF 20% 200V THRU HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 170871 pcs Φύλλο δεδομένων 476KFM200M.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" Dia (12.50mm)
Σειρά KFM Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 315mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 630mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 5.2911 Ohm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 47µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5.2911 Ohm @ 120Hz 10000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 47µF