476CKS063M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
476CKS063M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 47UF 20% 63V THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: 476CKS063M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 476CKS063M
Αριθμός εξαρτήματος 476CKS063M Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 47UF 20% 63V THRU HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1404487 pcs Φύλλο δεδομένων 476CKS063M.pdf
Τάση - Ονομαστική 63V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm)
Σειρά CKS Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 190mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 437mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 2.822 Ohm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2.822 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 47µF