476AVD050MFE
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
476AVD050MFE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
Φύλλα δεδομένων: 476AVD050MFE.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 476AVD050MFE
Αριθμός εξαρτήματος 476AVD050MFE Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4097 pcs Φύλλο δεδομένων 476AVD050MFE.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά AVD Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 175mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 350mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 340 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.417" (10.60mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 4.94 Ohm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 4.94 Ohm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 47µF