475MPW160K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
475MPW160K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 4.7UF 10% 160VDC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 475MPW160K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 475MPW160K
Αριθμός εξαρτήματος 475MPW160K Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 4.7UF 10% 160VDC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 41603 pcs Φύλλο δεδομένων 475MPW160K.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 160V Τάση Αξιολόγηση - AC 90V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia x 1.339" L (18.00mm x 34.00mm) Σειρά MPW
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Low ESR διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF Film Capacitor 90V 160V Polypropylene (PP), Metallized Axial χωρητικότητα 4.7µF