475MABA04KHS
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
475MABA04KHS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 4.7UF 10% 370VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 475MABA04KHS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
350 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 475MABA04KHS
Αριθμός εξαρτήματος 475MABA04KHS Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 4.7UF 10% 370VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 38924 pcs Φύλλο δεδομένων 475MABA04KHS.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 370V Τάση Αξιολόγηση - AC 160V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.260" L x 0.551" W (32.00mm x 14.00mm) Σειρά MAB
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks μόλυβδος Απόσταση 1.083" (27.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.102" (28.00mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF Film Capacitor 160V 370V Polypropylene (PP), Metallized Radial χωρητικότητα 4.7µF