474PSB122K2H
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
474PSB122K2H Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.47UF 10% 1.2KVDC RAD
Φύλλα δεδομένων: 474PSB122K2H.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
112 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 474PSB122K2H
Αριθμός εξαρτήματος 474PSB122K2H Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 0.47UF 10% 1.2KVDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17479 pcs Φύλλο δεδομένων 474PSB122K2H.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 1200V (1.2kV) Τάση Αξιολόγηση - AC 500V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.260" L x 0.866" W (32.00mm x 22.00mm) Σειρά PSB
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks μόλυβδος Απόσταση 1.083" (27.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.457" (37.00mm)
Χαρακτηριστικά - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 3.4 mOhms
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.47µF Film Capacitor 500V 1200V (1.2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 0.47µF εφαρμογές High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber