474MWR250K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
474MWR250K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 474MWR250K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 474MWR250K
Αριθμός εξαρτήματος 474MWR250K Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 194793 pcs Φύλλο δεδομένων 474MWR250K.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 250V Τάση Αξιολόγηση - AC 160V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.374" Dia x 0.748" L (9.50mm x 19.00mm) Σειρά MWR
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1572-1142
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 23 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low ESR
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 3.01 Ohms διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 0.47µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Axial χωρητικότητα 0.47µF