474MMR630KG
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
474MMR630KG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: 1.474MMR630KG.pdf2.474MMR630KG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3600 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 474MMR630KG
Αριθμός εξαρτήματος 474MMR630KG Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 190110 pcs Φύλλο δεδομένων 1.474MMR630KG.pdf2.474MMR630KG.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 630V Τάση Αξιολόγηση - AC 220V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm) Σειρά MMR
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.886" (22.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.748" (19.00mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 0.47µF Film Capacitor 220V 630V Polyester, Metallized Radial χωρητικότητα 0.47µF