407DCN2R7Q
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
407DCN2R7Q Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP 400F -10%, +30% 2.7V T/H
Φύλλα δεδομένων: 407DCN2R7Q.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 407DCN2R7Q
Αριθμός εξαρτήματος 407DCN2R7Q Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP 400F -10%, +30% 2.7V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7370 pcs Φύλλο δεδομένων 407DCN2R7Q.pdf
Τάση - Ονομαστική 2.7V Ανοχή -10%, +30%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 1.378" Dia (35.00mm)
Σειρά DCN Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Αλλα ονόματα 1572-1251
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 60°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 60°C
μόλυβδος Απόσταση 0.886" (22.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.441" (62.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 10 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 400F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Radial, Can - Snap-In 10 mOhm 1000 Hrs @ 60°C χωρητικότητα 400F
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
407F35D007M3728
407F35D007M3728
Κατασκευαστές: CTS Electronic Components
Περιγραφή: CRYSTAL 7.3728MHZ 18PF SMD
Σε απόθεμα: 127020 pcs
Κατεβάστε: 407F35D007M3728.pdf
RFQ
40797
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN RING FLAT 8AWG #1/4 CRIMP
Σε απόθεμα: 404933 pcs
Κατεβάστε: 40797.pdf
RFQ
407DCR2R3SDG
407DCR2R3SDG
Περιγραφή: CAPACITOR 400F -20% +50% 2.3V TH