405QPC250KA3A1LLA
405QPC250KA3A1LLA
Κατασκευαστές: Illinois Capacitor
Περιγραφή: CAP FILM 4UF 10% 250VAC CHAS MT
Σε απόθεμα: 94153 pcs
Κατεβάστε: 405QPC250KA3A1LLA.pdf
RFQ
405PSB850K6R
405PSB850K6R
Περιγραφή: CAP FILM 4UF 10% 850VDC RAD 6LD
Σε απόθεμα: 4799 pcs
Κατεβάστε: 405PSB850K6R.pdf
RFQ
405QPC250KA3A1L
405QPC250KA3A1L
Κατεβάστε: 405QPC250KA3A1L.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών