393MWR400K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
393MWR400K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.039UF 400VDC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 393MWR400K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 393MWR400K
Αριθμός εξαρτήματος 393MWR400K Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 0.039UF 400VDC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 208197 pcs Φύλλο δεδομένων 393MWR400K.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 400V Τάση Αξιολόγηση - AC 200V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" Dia x 0.610" L (7.00mm x 15.50mm) Σειρά MWR
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 23 Weeks μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Low ESR διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 0.039µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Axial χωρητικότητα 0.039µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
393UYD/S530-A3
393UYD/S530-A3
Κατασκευαστές: Everlight Electronics
Περιγραφή: LED YELLOW DIFF 7.9MM ROUND T/H
Σε απόθεμα: 5301 pcs
Κατεβάστε: 393UYD/S530-A3.pdf
RFQ
3939-96MMX54.8M
3939-96MMX54.8M
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: TAPE DUCT CLOTH SIL 3.78"X 60YDS
Κατεβάστε: 3939-96MMX54.8M.pdf
RFQ
393VZ
393VZ
Κατασκευαστές: Eveready (Energizer Battery Company)
Περιγραφή: BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 7.9MM
Κατεβάστε:
393MWR630K
393MWR630K
Περιγραφή: CAP FILM 0.039UF 10% 630VDC AXL
Κατεβάστε: 393MWR630K.pdf
393S3S3S.3
393S3S3S.3
Κατασκευαστές: Conxall / Switchcraft
Περιγραφή: SPLITTER Y FEMALE-2 FEMALE 3POS
Κατεβάστε: 393S3S3S.3.pdf
3939D
3939D
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: 38MM OIL CANISTER SKT