356MHBS45K2R
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 35UF 10% 800VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 356MHBS45K2R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
44 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 356MHBS45K2R
Αριθμός εξαρτήματος 356MHBS45K2R Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 35UF 10% 800VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3790 pcs Φύλλο δεδομένων 356MHBS45K2R.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 800V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.673" L x 1.181" W (42.50mm x 30.00mm) Σειρά MHBS
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks μόλυβδος Απόσταση 1.476" (37.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.772" (45.00mm)
Χαρακτηριστικά - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 4.5 mOhms
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 35µF Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 35µF εφαρμογές DC Link, DC Filtering
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
35696
Κατασκευαστές: EasyBraid Co.
Περιγραφή: ESD BRUSH COND FLAT BLACK 1/2"
Σε απόθεμα: 9268 pcs
Κατεβάστε: 35696.pdf
RFQ
356MHBS35K2J
356MHBS35K2J
Περιγραφή: CAP FILM 35UF 10% 575VDC RADIAL
Σε απόθεμα: 3956 pcs
Κατεβάστε: 356MHBS35K2J.pdf
RFQ
35698
Κατασκευαστές: EasyBraid Co.
Περιγραφή: BRUSH DOUBLE HEAD NYLON 5"
Κατεβάστε: 35698.pdf
3569TR
3569TR
Κατασκευαστές: Keystone Electronics Corp.
Περιγραφή: FUSE CLIP BLADE 15A SMD
Κατεβάστε: 3569TR.pdf
356G
356G
Κατασκευαστές: JKL Components Corporation
Περιγραφή: LAMP INCAND RG-3.5 MIN BAYO 28V
Κατεβάστε:
Περιγραφή: BRUSH SINGLE HEAD NYLON 6"
Περιγραφή: BRUSH CONDUCTIVE CURVE HNDL FIRM
356MHBS50K2R
356MHBS50K2R
Περιγραφή: CAP FILM 35UF 10% 900VDC RADIAL
Κατεβάστε: 356MHBS50K2R.pdf
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CRIMPER, INSULATION "OV"
Σε απόθεμα: 251 pcs
Κατεβάστε:
Περιγραφή: BRUSH CONDUCTIVE FLAT FIRM 2"
Περιγραφή: BRUSH DBL HEAD HORSEHAIR YARN 5"
Περιγραφή: BRUSH CONDUCTIVE SEMI-FINE 1/2"
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών