337ULR016MFF
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
337ULR016MFF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V T/H
Φύλλα δεδομένων: 337ULR016MFF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 337ULR016MFF
Αριθμός εξαρτήματος 337ULR016MFF Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 206444 pcs Φύλλο δεδομένων 337ULR016MFF.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά ULR
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 215mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 4.3A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 500 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 330µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 500 mOhm 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 330µF