337AVD016MFE
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
337AVD016MFE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
Φύλλα δεδομένων: 337AVD016MFE.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 337AVD016MFE
Αριθμός εξαρτήματος 337AVD016MFE Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4798 pcs Φύλλο δεδομένων 337AVD016MFE.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά AVD Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 300mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 600mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 170 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.417" (10.60mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1 Ohm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1 Ohm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 330µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
337812
Κατασκευαστές: SCS
Περιγραφή: BAG MOIST BARRR DUAL LAYR 12"X8"
Σε απόθεμα: 82838 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
337AVG025MFBJ
337AVG025MFBJ
Περιγραφή: CAP ALUM POLY 330UF 20% 25V T/H