335TTA100M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
335TTA100M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 3.3UF 20% 100V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 335TTA100M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 335TTA100M
Αριθμός εξαρτήματος 335TTA100M Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 3.3UF 20% 100V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 455153 pcs Φύλλο δεδομένων 335TTA100M.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia x 0.512" L (5.00mm x 13.00mm)
Σειρά TTA Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 34mA @ 120Hz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 50.2383 Ohm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 3.3µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 50.2383 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 3.3µF εφαρμογές General Purpose