335MWR100K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
335MWR100K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 3.3UF 10% 100VDC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 335MWR100K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 335MWR100K
Αριθμός εξαρτήματος 335MWR100K Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 3.3UF 10% 100VDC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 100281 pcs Φύλλο δεδομένων 335MWR100K.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 100V Τάση Αξιολόγηση - AC 63V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.512" Dia x 1.142" L (13.00mm x 29.00mm) Σειρά MWR
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1572-1426
335MWR100K-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 23 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low ESR
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 536 mOhms διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 3.3µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Axial χωρητικότητα 3.3µF