335BPA050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
335BPA050M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 3.3UF 20% 50V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 335BPA050M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
16000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 335BPA050M
Αριθμός εξαρτήματος 335BPA050M Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 3.3UF 20% 50V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 209444 pcs Φύλλο δεδομένων 335BPA050M.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" Dia x 0.630" L (6.00mm x 16.00mm)
Σειρά BPA Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 37mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 62.9mA @ 50kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Bi-Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 70.334 Ohm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 70.334 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 3.3µF
εφαρμογές Audio
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
335A544
335A544
Κατασκευαστές: Bomar (Winchester Electronics)
Περιγραφή: CONN ADAPT JACK-JACK BNC 50 OHM