334MWR102K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
334MWR102K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.33UF 10% 1KVDC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 334MWR102K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 334MWR102K
Αριθμός εξαρτήματος 334MWR102K Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 0.33UF 10% 1KVDC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67728 pcs Φύλλο δεδομένων 334MWR102K.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 1000V (1kV) Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.669" Dia x 1.339" L (17.00mm x 34.00mm) Σειρά MWR
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Low ESR διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 0.33µF Film Capacitor 250V 1000V (1kV) Polyester, Metallized Axial χωρητικότητα 0.33µF