333PPB162K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
333PPB162K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.03UF 10% 1.6KVDC RAD
Φύλλα δεδομένων: 333PPB162K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 333PPB162K
Αριθμός εξαρτήματος 333PPB162K Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 0.03UF 10% 1.6KVDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 74232 pcs Φύλλο δεδομένων 333PPB162K.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 1600V (1.6kV) Τάση Αξιολόγηση - AC 650V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.043" L x 0.394" W (26.50mm x 10.00mm) Σειρά PPB
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.886" (22.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.728" (18.50mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 0.03µF Film Capacitor 650V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial χωρητικότητα 0.03µF