315MABA03KHS
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
315MABA03KHS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 3.15UF 10% 500VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: 315MABA03KHS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
322 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 315MABA03KHS
Αριθμός εξαρτήματος 315MABA03KHS Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 3.15UF 10% 500VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 41930 pcs Φύλλο δεδομένων 315MABA03KHS.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 500V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.260" L x 0.591" W (32.00mm x 15.00mm) Σειρά MAB
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks μόλυβδος Απόσταση 1.083" (27.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.965" (24.50mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 3.15µF Film Capacitor 250V 500V Polypropylene (PP), Metallized Radial χωρητικότητα 3.15µF
εφαρμογές Motor Run
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
315MT
315MT
Κατασκευαστές: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 315A 690VAC/500VDC